Żaluzje drewniane i bambusowe Rzeszów

Nowoczesne rozwiązanie w klasycznym stylu

Żaluzje drewniane

Oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości żaluzji drewnianych, łączących ze sobą elegancki wygląd i praktyczność. Żaluzje wykonane są z trwałych i estetycznych gatunków drewna takich jak basswood, zwanym drewnem azjatyckim czy wyjątkowym drewnem abachi. Znajdziesz u nas szeroki wybór kolorów i wzorów, dopasowanych do różnych stylów.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów i opcji montażu, nasze żaluzje doskonale sprawdzają się zarówno w małych pokojach, jak i w przestronnych pomieszczeniach czy biurach. W naszej ofercie po za żaluzjami znajdziesz również profesjonalne doradztwo, pomiar oraz montaż na terenie całego województwa podkarpackiego.

Montaż bezinwazyjny

Min. szerokość – 260 mm          Max. szerokość – 2400 mm

Min. wysokość – 300 mm          Max. wysokość – 2600 mm

Sterowanie elektryczne/bateryjne – NIE

Montaż inwazyjny

Min. szerokość – 400 mm          Max. szerokość – 3600 mm

Min. wysokość – 300 mm          Max. wysokość – 4000 mm

Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne – TAK

Montaż inwazyjny

Min. szerokość – 450 mm          Max. szerokość – 2900 mm

Min. wysokość – 300 mm          Max. wysokość – 4000 mm

Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne – TAK

zaluzje drewniane
zaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe

Wykonane z wysokiej jakości bambusa, żaluzje dodają wyjątkowego uroku do każdego wnętrza. Żaluzje te oferują pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia, pozwalając dostosować poziom nasłonecznienia oraz nastrój do indywidualnych preferencji. Naturalne włókna bambusa działają jako skuteczna bariera przeciw promieniowaniu UV, chroniąc wnętrze oraz mieszkańców przed szkodliwym wpływem słońca.

Decydując się na wybór żaluzji bambusowych wspierasz ekologiczne podejście. Bambus jest surowcem w pełni odnawialnym, który nie wymaga dużych nakładów energetycznych do uprawy. Możesz cieszyć się nie tylko wyjątkowym designem w swoim wnętrzu ale również świadomością, że Twój wybór jest przyjazny środowisku. Skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci w stworzeniu wnętrza, które zachwyci i spełni Twoje oczekiwania.

Montaż inwazyjny

Min. szerokość – 450 mm          Max. szerokość – 2400 mm

Min. wysokość – 300 mm          Max. wysokość – 4000 mm

Sterowanie elektryczne/bateryjne – TAK

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane??

Precyzyjna regulacja światła

Dostosuj ilość wpadającego światła w pomieszczeniu, tworząc idealną atmosferę.

Wysoka jakość i trwałość

Wysokiej jakości drewno użyte do produkcji żaluzji gwarantuje długotrwałe użytkowanie i satysfakcję z produktu.

Szeroka gama kolorów

Oferujemy szeroki wybór spośród bogatej palety kolorów, aby idealnie dopasować żaluzje do swojego stylu i wnętrza.

Naturalne materiały

Żaluzje drewniane wykonane są z naturalnych surowców. Dzięki temu każde wnętrze staje się przyjemniejsze i bardziej przytulne.

Zabezpieczenia dla dzieci

Specjalnie zaprojektowany system zapobiega przed tworzeniem się pętli na sznurkach i koralikach, służących do sterowania żaluzjami.

36 miesięcy gwarancji

Oferujemy trzy letnią gwarancję, po to abyś miał pewność trwałości i jakości naszych żaluzji.

Montaż bezinwazyjny czy montaż inwazyjny?

Montaż bezinwazyjny

Żaluzje drewniane montowane w sposób bezinwazyjny oferują możliwość nie ingerowania w stolarkę okienną czy drzwiową. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w przypadku żaluzji o szerokości 25mm, które są znacznie lżejsze niż odpowiedniki o szerokości 50mm czy 70mm. Jest to najlepszy wybór dla miejsc, w których nie ma możliwości wykonania standardowych metod instalacji, takich jak wynajmowane mieszkanie czy biuro.

Montaż inwazyjny

Żaluzje drewniane o szerokościach 50mm, 70mm oraz bambusowe 50mm z racji na większą wagę, niż w przypadku 25mm wymagają mocowania do ściany lub sufitu. Jest to konieczne ze względów bezpieczeństwa oraz trwałości.

Jak wygląda sterowanie żaluzjami drewnianymi?

Sznurek/Koraliki

Żaluzje drewniane oferują zróżnicowane metody sterowania. Dzięki sznurkom i koralikom możesz precyzyjnie regulować poziom światła w pomieszczeniu i dostosowywać go do swoich potrzeb. Delikatne pociągnięcie sznurka czy koralików umożliwia płynne podnoszenie i opuszczanie żaluzji.

Elektrycznie/Bateryjnie

Jeśli preferujesz nowoczesne i znacznie wygodniejsze rozwiązania, oferujemy sterowanie elektryczne lub bateryjne. Dzięki elektrycznym silnikom lub bezprzewodowym sterownikom bateryjnym, możesz obsługiwać żaluzje za pomocą pilota zdalnego sterowania, przełącznika lub smartfona. To intuicyjne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które daje pełną kontrolę nad żaluzjami bez konieczności podchodzenia do nich.

dowiedz się

Szybki kontakt

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 791 960 508

Email

kontakt@letyro.pl