Serwis i naprawa rolet zewnętrznych

Naprawa i serwis rolet

Rolety zewnętrzne spełniają wiele wartościowych funkcji min. osłaniają przed warunkami atmosferycznymi czy zwiększają bezpieczeństwo domu lub obiektu. Z racji regularnego użytkowania lub nieprawidłowego montażu zdarzają się usterki takie jak uszkodzenie zwijacza, taśmy lub linki, awaria silnika, uszkodzenie mechanizmu sterującego czy problem z kondensatorem rozruchu.

Skutkiem uszkodzenia może być brak reakcji na chęć podniesienia lub opuszczenia rolety, samoczynne opadanie lub krzywe zwijanie. Usterki tego typu warto usunąć jak najszybciej. Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić rolety sam napisz do nas lub zadzwoń. Realizujemy serwis oraz naprawę rolet na terencie całego województwa podkarpackiego. Ustalimy dogodny dla ciebie termin i rozwiążemy twój problem tak szybko jak to możliwe.

Zakres naprawy rolet zewnętrznych

naprawa rolet Rzeszów

Dlaczego warto nam zaufać?

Dogodny termin naprawy

Potrzebujesz pomocy na już? A może w konkretnym terminie? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas bezpośrednio. Ustalimy najdogodniejszy dla ciebie termin naprawy.

Uczciwa wycena

Nie szukamy problemów tam gdzie ich nie ma. Z nami możesz mieć pewność, że zapłacisz za to co faktycznie się zepsuło. Po dokonaniu oględzin pokażemy Ci co jest nie tak oraz przedstawimy rozwiązanie problemu oraz cenę.

Profesjonalne wykonanie

Naprawą rolet zajmują się pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane z największą starannością i profesjonalizmem.

Ostatnie realizacje

dowiedz się

Szybki kontakt

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 791 960 508

Email

kontakt@letyro.pl