technika osłonowa

Serwis i naprawa rolet zewnętrznych w Rzeszowie i okolicach

rolety zewnetrzne na wejsciu do domu

zewnętrzna ochrona pomieszczeń

Naprawa i serwis rolet zewnętrznych

zewnętrzna ochrona okien i drzwi

Naprawa i serwis rolet zewnętrznych

usterka

Naprawa i serwis rolet

Rolety zewnętrzne spełniają wiele wartościowych funkcji min. osłaniają przed warunkami atmosferycznymi czy zwiększają bezpieczeństwo domu lub obiektu. Z racji regularnego użytkowania lub nieprawidłowego montażu zdarzają się usterki takie jak uszkodzenie zwijacza, taśmy lub linki, awaria silnika, uszkodzenie mechanizmu sterującego czy problem z kondensatorem rozruchu.

Skutkiem uszkodzenia może być brak reakcji na chęć podniesienia lub opuszczenia rolety, samoczynne opadanie lub krzywe zwijanie. Usterki tego typu warto usunąć jak najszybciej. Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić rolety sam napisz do nas lub zadzwoń. Realizujemy serwis oraz naprawę rolet na terencie całego województwa podkarpackiego. Ustalimy dogodny dla ciebie termin i rozwiążemy twój problem tak szybko jak to możliwe.

Zakres naprawy rolet zewnętrznych

naprawa rolet Rzeszów

realizacja

Jak przebiega współpraca z nami?

1. Kontakt

Pierwszym krokiem do rozwiązania Twojego problemu jest nawiązanie kontaktu z nami. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu, maila lub formularza kontaktowego. Na tym etapie chcielibyśmy dowiedzieć się wstępnie co się stało. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i przyjedziemy.

3. Oględziny i konsultacja

W umówiony dzień nasz specjalista odwiedzi Cię, dokona oględzin oraz dokładnie wszystko sprawdzi. Po wykryciu usterki otrzymasz od nas informacje co jest nie tak, co trzeba zrobić oraz jaki będzie tego koszt.

5. Naprawa

Po przeprowadzeniu konsultacji i akceptacji z Twojej strony nasz specjalista przejdzie do działań. W zależności od stopnia skomplikowania usterki, naprawa może potrwać od jednej godziny do kilku.

6. Wsparcie posprzedażowe

Po przeprowadzeniu naprawy, oferujemy wsparcie, które obejmuje doradztwo i serwisowanie. Możesz liczyć na naszą pomoc w przypadku pytań dotyczących użytkowania, konserwacji czy napotkanych problemów z funkcjonowaniem rolet. Właściwe użytkowanie przedłuża ich żywotność i zapewniają im estetyczny wygląd przez wiele lat.

nasze wartości

Dlaczego my?

letyro

Jesteśmy doświadczenymi specjalistami

Naprawą rolet zajmują się pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane z największą starannością i profesjonalizmem.

roleta zewnętrzna w mieszkaniu

Wyceniamy nasze usługi uczciwie

Nie szukamy problemów tam gdzie ich nie ma. Z nami możesz mieć pewność, że zapłacisz za to co faktycznie się zepsuło. Po dokonaniu oględzin pokażemy Ci co jest nie tak oraz przedstawimy rozwiązanie problemu oraz cenę.

realizacja 18

Oferujemy terminy dogodne przede wszystkim dla Ciebie

Potrzebujesz pomocy na już? A może w konkretnym terminie? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas bezpośrednio. Ustalimy najdogodniejszy dla ciebie termin naprawy.

szybki kontakt

Porozmawiajmy o tym co możemy dla Ciebie zrobić

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 791 960 508

Email

kontakt@letyro.pl