Moskitiery Rzeszów

Prosty sposób na uciążliwy problem

benefity

Dlaczego warto mieć moskitiery?

Chronią przed owadami

Jest to zdecydowanie najważniejsza funkcja, jaką pełnią moskitiery. Są one najbardziej przydatne w sezonie letnim, kiedy owady są najbardziej uciążliwe. Moskitiery zapewniają ochronę przed ukąszeniami oraz chorobami, które są przez nie przenoszone.

Poprawiają jakość powietrza

Moskitiery zapobiegają wnikaniu do pomieszczeń nie tylko owadów, ale także pyłu i kurzu. Dzięki temu wpływają na poprawę jakości powietrza, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie.

Zabezpieczają rośliny

Moskitiery chronią rośliny przed szkodnikami, takimi jak mszyce czy przędziorki. Dzięki temu mogą one swobodnie rosnąć i nie wymagają stosowania środków chemicznych, takich jak pestycydy. Każdy miłośnik doceni takie rozwiązanie.

Zwiększają prywatność

Moskitiery zapewniają prywatność, pozwalając na otwarcie okna czy drzwi balkonowych bez ryzyka, że ktoś niepożądany będzie mógł zajrzeć do środka.

Pełnią funkcję dekoracyjną

Moskitiery pełnią funkcję dekoracyjną. Wykonane są z wielu różnych materiałów i w różnych kolorach, mogą podkreślać wnętrze lub stanowić element dekoracyjny dla ogrodu czy tarasu.

Zapewniają spokojny sen

Dzięki moskitierom można swobodnie otworzyć okno i cieszyć się powiewem świeżego powietrza, bez obaw o komary czy muchy. To prosta, ale skuteczna metoda, która pozwala na spokojniejszy i bardziej zdrowy sen.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery w systemie stałym to jedno z najpopularniejszych rozwiązań zabezpieczających przed owadami. Zbudowane są z wysokiej jakości aluminiowych kształtowników ekstrudowanych, co zapewnia trwałość i szczelność. Rama moskitiery występuje w dwóch wariantach: bez płetwy (stosowane prze całkowitej zabudowie ramy okiennej) oraz z płetwą(przylegająca do ramy okna).
Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach, co pozwala na dopasowanie do rodzaju stolarki okiennej.

moskitiera ramkowa
moskitiera drzwiowa

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery ramkowe na drzwi to doskonałe rozwiązanie w sytuacji kiedy zachodzi potrzeba przewietrzenia pomieszczenia przy jednoczesnym zablokowaniu dostępu dla owadów. Tak jak w przypadku pozostałch moskitier części wykonane są z aluminiowych profili ekstrudowanych. Moskitiery ramkowe otwierane montowane są bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży przy pomocy zawiasów z samodomykaczem, których konstrukcja pozwala na regulację napięcia sprężyny za pomocą klucza imbusowego.

Moskitiery przesuwane

System moskitiery przesuwanej ma zastosowanie przede wszystkim w dużych, przeszklonych wnękach balkonów oraz tarasów. Krztałt profilu głównego został zaprojektowany tak, że nie ma konieczności stosowania dodatkowych uchwytów. Skrzydło i rama montowane sa przy pomocy narożników wewnętrznych. Dzięki zastosowaniu niskiej szyny jezdnej, moskitiera świetnie współpracuje z drzwiami przesuwanymi, w których zastosowano niski próg.

moskitiera przesuwana
moskitiera plisowana

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zaoszczędzić więcej miejsca. Zbudowane są ze specjalnej plisowanej siatki, która układa się w harmonijkę podczas zamykania i chowa się w profilu bocznym. Niewątpliwą zaletą jest niski próg, który nie utrudnia swobodnego przechodzenia.

Dlaczego moskitiery powoli stają się standardem?

Spokój i komfort w codziennych czynnościach

Moskitiery na drzwi i okna z roku na rok są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do ochrony przed niechcianymi owadami i pyłkami. Ich wartość można docenić szczególnie w okresie między początkiem wiosny a późnym latem, gdy przyroda budzi się do życia a kurz, pyłki i owady zaczynają coraz bardziej dawać się we znaki. Docenią to szczególnie osoby mieszkające blisko lasów i zbiorników wodnych.

Moskitiery to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto chce mieć pewność, że jego czas spędzony w domu będzie spokojny. Bez ciągłego uganiania się z packa na muchy i bez problemów z zaśnięciem przez męczące komary. Każdy zna to przykre uczucie. Moskitiery docenią także wszyscy Ci, którzy mają problem z alergenami. Blokują one pyłki oraz ograniczają przedostawanie się znacznych ilości kurzu.

dowiedz się

Szybki kontakt

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 791 960 508

Email

kontakt@letyro.pl